Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy: paczka od 9,80 zł netto; ½ palety od 116 zł nettoInfolinia: +48 56 658 62 72
Szybki kontakt

Zwroty i reklamacje

Po wejściu w życie znowelizowanych przepisów prawa konsumenckiego i Kodeksu cywilnego, (Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku O prawach konsumenta, [Dz.U. 2014 poz. 827])  od 1 stycznia 2021 roku osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą dokonujący zakupu w okresie 14 dni od dostarczenia zamówienia towaru ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Zwracany produkt powinien być pełnowartościowy, kompletny i nie powinien nosić śladów używania świadczących o innym wykorzystaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia.
W przypadku chęci skorzystania z prawa odstąpienia od umowy zwracany towar wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy należy przesłać na własny koszt na adres:

,,Hektor” Spółka Jawna
Szosa Okrężna 17A
87-100 Toruń

Formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy znajduje się tutaj

Ważne:

Reklamacje

W przypadku chęci zgłoszenia reklamacji z tytułu rękojmi prosimy o wypełnienie formularza reklamacji i podanie w nim:

Formularz reklamacji znajduje się tutaj

Wypełniony formularz zgłoszenia reklamacji prosimy przesłać na adres e-mail: hurtownia@hektor.pl

Zgłoszenie reklamacji rozpatrzymy w terminie nie przekraczającym ustawowych 14 dni na ustosunkowanie się do wady i poinformujemy Klienta o dalszym postępowaniu.

Uwaga:
Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. Jeśli stan opakowania wskazuje na możliwość powstania uszkodzenia podczas transportu prosimy o sprawdzenie jej zawartości w obecności kuriera. W przypadku gdy towar został uszkodzony konieczne jest sporządzenia protokołu szkody.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen