Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy: paczka od 9,80 zł netto; ½ palety od 116 zł nettoInfolinia: +48 56 658 62 72
Szybki kontakt

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone w dni robocze
Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 – 22.00 przygotowane zostaną  i przekazane wybranej firmie kurierskiej maksymalnie do 24h od potwierdzenia, którym będzie:

Zamówienia złożone w pozostałe dni
Zamówienia złożone w dni wolne od pracy i święta realizowane będą standardowo w pierwszy  dzień roboczy następujący po dniu, w którym zamówienie zostało potwierdzone.

Czas dostarczenia przesyłki przez firmy kurierskie
Towary zamawiane w hurtowni internetowej www.hektor.pl wysyłane są tylko do adresatów  na terenie Polski.

Firmy kurierskie z którymi współpracujemy gwarantują następujący serwis:

Po nadaniu przez nas przesyłki kurierskiej na podany adres e-mail każdy Klient otrzyma informację o numerze swojej paczki wraz z instrukcją gdzie można sprawdzić jak przebiega proces dostawy.

Uwaga:
Prosimy o sprawdzenie przesyłki przy odbiorze. Jeśli stan opakowania wskazuje na możliwość powstania uszkodzenia podczas transportu prosimy o sprawdzenie jej zawartości w obecności kuriera. W przypadku gdy towar został uszkodzony konieczne jest sporządzenia protokołu szkody.

Czas dostarczenia przesyłki za pośrednictwem transportu hurtowni Hektor

Przesyłka realizowania z wykorzystaniem floty samochodów ciężarowych naszej firmy dostarczona będzie zgodnie z harmonogramem prac działu logistyki. W celu ustalenia terminu takiej dostawy konieczny jest kontakt z pracownikami naszego Biura Obsługi Klienta

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen