Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy: paczka od 6,99 zł netto; ½ palety od 80 zł nettoInfolinia: +48 56 658 62 72
Szybki kontakt

Szanowni Klienci, w związku ze zmianami organizacyjnymi w naszej firmie w najbliższym okresie czas przygotowania towaru do wysyłki (spakowanie paczki i przekazanie kurierowi) może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Za wszystkie problemy i utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość Zespół Hektor.

Jak kupować on-line?

Hurtownia internetowa Hektor.pl prowadzi sprzedaż wyłącznie podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą oraz instytucjom publicznym . Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej dla konsumentów.

Jak zacząć?

Aby móc złożyć zamówienie online należy posiadać konto na platformie internetowej www.hektor.pl Założenie konta przebiega w dwóch etapach :

Jak znaleźć produkt w hurtowni internetowej?

Po zalogowaniu wyszukiwać produkty na naszej platformie internetowej można na kilka sposobów:

Jak kupić wybrany produkt?

Po odnalezieniu poszukiwanego produktu dokonanie jego zakupu przebiega w następujących krokach:

Moje stałe zakupy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz nieustannie ulepszając dokonywanie zakupów w naszej hurtowni wprowadziliśmy funkcję ,,Moje stałe zakupy”, która jest wygodnym narzędziem umożliwiającym planowanie i tworzenie listy ulubionych produktów. Dzięki funkcji ,,Moje stałe zakupy”:

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen